ADauto - reklamní automobil s billboardem

Výhody pojízdné reklamy

  • Svoji netradičností poutá více pozornosti než jiné typy reklamy
  • Možnost reklamy na místě, kde není možné umístit pevný billboard
  • Schopnost oslovit cílenou skupinu lidí na určitém místě
  • Rychlá reakce na požadavky zákazníka
  • Vlastní statistiky pohybu lidí a aut pro Brno
  • Cenově výhodnější než konkurence
  • Kreativní, flexibilní, dynamická, inovativní

Kontakt

Volejte: +420 605 297 954
Pište: info@admove.cz

Rychlá poptávka

Máte zájem o reklamní nosič? Pro odeslání vašich požadavků využijte formulář Rychlé poptávky.

Rychlá poptávka

Zpravodaj ADMOVE

1× měsíčně vše co Vás zajímá.
Akce, novinky, výzkumy, články.

ADMOVE na Facebooku
Spolehlivá firma

ADauto disponuje dvěma podvícenými billboardy (4 x 2m) na stranách a jedním (106x120cm) na zadní části vozu. Jako reklamní nosič se používá backlight banner, jelikož jsou všechny strany prosvětleny pomocí zářivek, tudíž je reklama skvěle viditelná i při snížené viditelnosti nebo tmy. Na bocích auta rovněž naleznete plochu o rozměrech 4 x 0,3m, kde je možné umístit magnetickou nebo lepenou reklamu. Ojedinělou záležitostí našeho auta je led panel s běžícím textem nad kabinou auta. Na led panel lze naprogramovat běžící text a barvu podle vašich představ. Nechybí samozřejmě ani kvalitní ozvučení, které dokonale doplňuje působení na všechny smysly všech potencionálních klientů, vytváří tak potřebný dojem a plní cílený účel – zvýšit prodejnost Vašich produktů a prestiž Vaší firmy.

 

Toto reklamní ADauto se v průběhu dne bude pohybovat po předem připravené trase, nebo po trase se zastávkami přesně podle Vašich představ. Vše samozřejmě můžete sledovat on-line na webových stránkách, jelikož je v autě nainstalován GPS monitoring.

ADauto lze i postavit na jedno určené atraktivní místo, kde bude celý den stát. Místo lze každý den měnit. Tato služba je samozřejmě zvýhodněná od klasického pronájmu mobilní reklamy v podání ADauta.

Můžeme nabídnout i doplňkové služby jako je tvorba zvukového spotu, grafické zpracování reklamy, tisk banneru, tvorba lepené a magnetické reklama na auto, hostesky, které budou u auta rozdávat informační letáky nebo tvorba firemního oblečení.

Důležitou výhodou použití banneru je jeho dlouhá životnost, při které neztrácí svoji kvalitu, i když je vystaven slunečním paprskům. Banner je možné po skončení kampaně uschovat a použít později nebo dokonce na jiné účely. Bannery lze navíc podle aktuální situace doplnit novými polepy, které je možné měnit.

ADauto

© 2011 – 2017 ADMOVE.cz // web Petr Hubík